tel. 32 4730015, 32 4752371

Wytwórnia Bombek Choinkowych w Krakowie

Kraków – jest bez wątpienia kulturalną stolicą Polski - to miasto słynie z artystycznej atmosfery, wspaniałych teatrów, galerii, muzeów. Kraków jest miastem najczęściej odwiedzanym przez turystów w naszym kraju. Jest również jednym z ważnych ośrodków turystycznych, kulturalnych i zabytkowych w Europie. Obszar zabytkowego Starego Miasta wpisano na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Corocznie odwiedzany przez trzy do czterech milionów turystów. Rynek krakowski jest postrzegany jako jeden z najpiękniejszych i największych rynków w Europie. Jest to miejsce wielu wydarzeń historycznych, którego symbolami są Kościół Mariacki, renesansowe Sukiennice, Ratusz, pomnik Adama Mickiewicza, Kościół św. Wojciecha, kwiaciarki oraz gołębie. Corocznie na krakowskim Rynku odbywają się obchody takich świąt jak: juwenalia, Lajkonik, wystawy szopek bożonarodzeniowych oraz wiele innych. Poza tym odbywają się tam liczne koncerty, występy artystyczne i targi staroci.

Wytwórnia bombek choinkowych - jest firmą specjalizującą się w ręcznej produkcji szklanych bombek choinkowych o różnorodnych kształtach. Cały proces produkcji bombek wykonywany jest w 100% ręcznie przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Każde dziecko wykonuje bombki według własnego życzenia.

 

Program wycieczki:

- spacer po Krakowie (Wzgórze wawelskie, Starówka, Sukiennice, Rynek)

- każdy z uczestników otrzymuje bombkę, przeznaczoną do własnoręcznego pomalowania

- projekcja filmu- podczas której każdy uczestnik pozna proces powstawania, barwienia, zdobienia i suszenia

- zakup pamiątek w sklepiku firmowym

W cenie wycieczki:

- transport autokarowy

- warsztaty malowania bombek (1,5 godziny), każde dziecko wykona własnoręczne malowanie bombki choinkowej, którą zabierze do domu

- opieka pilota

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople