tel. 32 4730015, 32 4752371

O nas

Podróżujemy razem już 29 lat!

 

Kawał czasu, prawda? :) Mamy już za sobą tysiące imprez, ale wciąż przy organizacji nowych nie opuszcza nas nutka ekscytacji. Dla nas każdy wyjazd, nawet ten najmniejszy, to wspaniała podróż. A że na podróżach znamy się jak mało kto, wiemy co mówimy. Bo na dodatek... nosi nas! Dosłownie, nie możemy usiedzieć na miejscu! Grecja, Chorwacja, nasze piękne polskie morze... Tam byliśmy już setki razy i wciąż chcemy wracać.

 

Kraków, Wrocław, Gdańsk... to nigdy nam się nie znudzi, wciąż wracamy tam z energią i pasją - bo kochamy turystykę!

 

Teraz odkrywamy nowe rejony - Japonia, Chiny, Birma czy Kambodża - w ogóle się tego nie boimy. Już niedługo opowiemy Wam więcej na ten temat.

 

 

Robimy dobrą i porządną turystykę. Dla wymagających. Z nami kupujesz nie tylko odpoczynek i piękne wspomnienia, ale przede wszystkim spokój i pewność, że to będą udane wakacje!

 

 

Biuro Podróży GUNAR założone zostało w 1990 roku. Od tego czasu organizujemy wyjazdy w kraju i zagranicą. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, grupowych, a także dla szkół. Organizujemy wczasy, Zielone Szkoły, wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska, wycieczki pracownicze, wyjazdy integracyjne, obozy młodzieżowe i wiele innych form wypoczynku.

Jesteśmy biurem kreatywnym - nasze oferty pełne są ciekawych pomysłów! Jeśli nie wiedzą Państwo gdzie pojechać lub odpocząć, doradzimy, wybierając najlepsze rozwiązania. Od początku pracują z nami profesjonaliści - stawiamy na kadrę z wykształceniem turystyczym.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu: kliknij i skontaktuj się z nami!

 

 

Nasza załoga:

Anna Rojek, Właścicielka
FUT "GUNAR"

pilot wycieczek krajowych
i zagranicznych

 
     

Gabrysia Kamińska- Manager ds. Turystyki Krajowej

pilot wycieczek

 

 
     

 Sebastian Masztakowski- Manager ds. Turystyki Krajowej

 
     

 

Kamil Mendala

 współpracujący z nami

pilot wycieczek krajowych i zagranicznych 

   

 

   

Karolina Rojek - Właścicielka Gunar Plus, Manager ds. podróży egzotycznych i wypraw

 

 

  Karolina Rojek 

 

 

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople