tel. 32 4730015, 32 4752371

Jastrzębia Góra - Ośrodek Sedna

Miejscowość: Jastrzębia Góra: usytuowana w pobliżu Półwyspu Helskiego, otoczona  Nadmorskim Pasmem Krajobrazowym w bliskiej odległości od Trójmiasta.
Piękna piaszczysta plaża, czysta woda, korzystny mikroklimat, niezwykłe walory krajobrazowe (fauna, flora) pozwalają na udany wypoczynek i realizację ciekawego programu turystycznego.

Zakwaterowanie: Willa “Sedna”
O Ośrodku: willa usytuowana jest ok. 650 m od morza. Mieści się w otoczeniu zieleni oraz w niewielkiej odległości od centrum Jastrzębiej Góry. Obiekt położony jest na bezpiecznym i ogrodzonym terenie, całodobowo monitorowanym. Na miejscu znajduje się: stołówka, sala dyskotekowa, podgrzewane miejsce na grill, stół do ping-ponga, boiska do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz jeden z najnowocześniejszych placów zabaw. Ośrodek o wysokim standardzie, idealne miejsce na wypoczynek dzieci i młodzieży.

Proponujemy Państwu pobyty kilku i kilkunasto- dniowe w jednej z najpiękniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce i jedynej unikalnej plaży o charakterze klifowym.

Pokoje 2,3,4,5- cio osobowe częściowo z balkonami, wyposażone standardowo z łazienką i TV. Dostęp do bezpłatnego Wi- Fi.

Ładna, klimatyczna stołówka gdzie posiłki są zarówno w formie stołu szwedzkiego jak i serwowane. Usytuowanie obiektu sprzyja wycieczkom do Lisiego Jaru, Latarni Morskiej na Rozewiu czy pracowni bursztynu we Władysławowie. Willa Sedna to miejsce z dala od zgiełku i ruchu samochodowego. Dzieci znajdą tu przyjazne dla siebie, plac zabaw, boiska do zabaw i gier oraz pokój animacji we wnętrzach obiektu. Dorośli wypoczną w basenie i na tarasie obok. Popołudniami lub w porach wieczornych rodziny mogą zintegrować się w trakcie wspólnego grillowania w wiacie na terenie Willi Sedna.

 

Pobyty wakacyjne w lipcu, sierpniu, wrześniu 2022 (od soboty do soboy - nocleg, śniadanie, obiadokolacja)

Koszty pobytu kalkulujemy indywidulanie w oparciu o planowaną ilość dni oraz osób

Cena:
- pokój 2 os koszt 1.260,00 zł na osobę
- pokój 3 os koszt 1.170,00 zł na osobę
- pokój 4 os koszt 1.020,00 zł na osobę
- zniżki dla dzieci w wieku do 10 lat

 

  

  

  

 

 

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople