tel. 32 4730015, 32 4752371

KOMUNIKAT

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, wprowadzamy ograniczenia w osobistym kontakcie z Państwem. 
Prosimy o kontakty telefoniczne i mailowe. Pracujemy w domu tzw. Home Office, telefony stacjonarne zostały przekierowane na komórki. 

Ograniczenie potrwa do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

  

Zapraszamy turystów z całej Polski! Możemy się spotkać - nasz region to Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Katowice
i wszystkie okoliczne miejscowości. Nasi klienci są także z Krakowa, Warszawy czy Gdańska! Spokojny wypoczynek to nasz główny punkt programu! Wczasy, kolonie, Zielone Szkoły, wycieczki - robimy wszystko tak, że Państwo mają na naszych imprezach tylko dwa obowiązki, a są to: wypoczynek i świetna zabawa!

Totalny luz - koloniści nadciągają do Jastrzebiej Góry

Kolejny sezon wakacyjnych kolonii w Jastrzębiej Górze już w ofercie - więcej informacji w linku 

 

Wycieczki dydaktyczno - edukacyjne

Serecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wycieczek dydaktyczno - edukacyjnych, wiecej informacji znajdziecie pod linkiem wycieczki dla szkół

Słoneczna Bułgaria - First Minute

Jeden z najpiękniejszych kurortów bułgarskich, będący częścią Parku krajobrazowego Baltata. Doskonały klimat i walory balneologiczne sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu zawsze należy do udanych. Polecany głównie dla rodzin z dziećmi oraz osób chcących wypocząć w spokojnej atmosferze z dala od zgiełku i hałasu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ! oraz odwiedzenia strony kurortu.

 

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople